AOC Q27G3XMN 27″ Mini LED Gaming Monitor, 2K QHD 2560×1440, 180Hz 1ms, 2X HDMI 2.0, 1x Display Port, Height Adjustable, Xbox/PS5/Switch Ready, 3-Year Zero-Bright-dot
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on 05/12/2026 6:52 am
AOC Q27G3XMN 27" Mini LED Gaming Monitor, 2K QHD 2560x1440, 180Hz 1ms, 2X HDMI 2.0, 1x Display Port, Height Adjustable, Xbox/PS5/Switch Ready, 3-Year...
in stock
Amazon.com
Updated: 17 hours ago
Features
Part Number Q27G3XMN
Model Q27G3XMN
Warranty 3 year manufacturer
Color Black
Release Date 2023-09-01T00:00:01Z
Size 27 inch
Specification: AOC Q27G3XMN 27″ Mini LED Gaming Monitor, 2K QHD 2560×1440, 180Hz 1ms, 2X HDMI 2.0, 1x Display Port, Height Adjustable, Xbox/PS5/Switch Ready, 3-Year Zero-Bright-dot
Part Number
Model
Q27G3XMN
Warranty
3 year manufacturer
Color
Release Date
2023-09-01T00:00:01Z
Size (inch)
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “AOC Q27G3XMN 27″ Mini LED Gaming Monitor, 2K QHD 2560×1440, 180Hz 1ms, 2X HDMI 2.0, 1x Display Port, Height Adjustable, Xbox/PS5/Switch Ready, 3-Year Zero-Bright-dot”
Your email address will not be published. Required fields are marked *