SAMSUNG 27” Odyssey QD-OLED G6 (G61SD) QHD 240Hz 0.03ms FreeSyncTM Premium Pro Gaming Monitor with Sleek Metal Design, 3 Year Warranty, US, LS27DG610SNXZA, 2024
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on 05/12/2026 7:42 pm
in stock
Amazon.com
Updated: 8 hours ago
Features
Part Number LS27DG610SNXZA
Model LS27DG610SNXZA
Warranty 3 Year Manufacturer
Color Silver
Release Date 2024-11-05T00:00:01Z
Size 27-inch
Specification: SAMSUNG 27” Odyssey QD-OLED G6 (G61SD) QHD 240Hz 0.03ms FreeSyncTM Premium Pro Gaming Monitor with Sleek Metal Design, 3 Year Warranty, US, LS27DG610SNXZA, 2024
Part Number
Model
LS27DG610SNXZA
Warranty
3 Year Manufacturer
Color
Release Date
2024-11-05T00:00:01Z
Size
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “SAMSUNG 27” Odyssey QD-OLED G6 (G61SD) QHD 240Hz 0.03ms FreeSyncTM Premium Pro Gaming Monitor with Sleek Metal Design, 3 Year Warranty, US, LS27DG610SNXZA, 2024”
Your email address will not be published. Required fields are marked *