SAMSUNG 27″ ViewFinity S6 (S60D) Series QHD High Resolution Computer Monitor, 100Hz, HDR10, Multiple Ports w/ HDMI, DisplayPort, USB-A, Easy Setup, Height Adjustable Stand, LS27D606EANXGO, 2024
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on 05/12/2026 4:55 am
Category:
SAMSUNG 27" ViewFinity S6 (S60D) Series QHD High Resolution Computer Monitor, 100Hz, HDR10, Multiple Ports w/ HDMI, DisplayPort, USB-A, Easy Setup, Height...
in stock
Amazon.com
Updated: 23 hours ago
Features
Part Number LS27D606EANXGO
Model LS27D606EANXGO
Warranty 3 Year Manufacturer
Color Black
Release Date 2024-07-01T00:00:01Z
Size 27-inch
Specification: SAMSUNG 27″ ViewFinity S6 (S60D) Series QHD High Resolution Computer Monitor, 100Hz, HDR10, Multiple Ports w/ HDMI, DisplayPort, USB-A, Easy Setup, Height Adjustable Stand, LS27D606EANXGO, 2024
Part Number
Model
LS27D606EANXGO
Warranty
3 Year Manufacturer
Color
Release Date
2024-07-01T00:00:01Z
Size
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “SAMSUNG 27″ ViewFinity S6 (S60D) Series QHD High Resolution Computer Monitor, 100Hz, HDR10, Multiple Ports w/ HDMI, DisplayPort, USB-A, Easy Setup, Height Adjustable Stand, LS27D606EANXGO, 2024”
Your email address will not be published. Required fields are marked *