SAMSUNG 27″ ViewFinity S6 (S60UD) Series QHD High Resolution Computer Monitor, 100Hz, HDR10, USB-C, Built-In LAN Port, Daisy Chain Support, Easy Setup, Height Adjustable Stand, LS27D606UANXGO, 2024
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on 05/13/2026 4:42 am
Category:
SAMSUNG 27" ViewFinity S6 (S60UD) Series QHD High Resolution Computer Monitor, 100Hz, HDR10, USB-C, Built-In LAN Port, Daisy Chain Support, Easy Setup,...
in stock
Amazon.com
Updated: 8 minutes ago
Features
Part Number LS27D606UANXGO
Model LS27D606UANXGO
Warranty 2 year manufacturer, ship-in service
Color Black
Release Date 2024-07-01T00:00:01Z
Size 27-inch
Specification: SAMSUNG 27″ ViewFinity S6 (S60UD) Series QHD High Resolution Computer Monitor, 100Hz, HDR10, USB-C, Built-In LAN Port, Daisy Chain Support, Easy Setup, Height Adjustable Stand, LS27D606UANXGO, 2024
Part Number
Model
LS27D606UANXGO
Warranty
2 year manufacturer, ship-in service
Color
Release Date
2024-07-01T00:00:01Z
Size
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “SAMSUNG 27″ ViewFinity S6 (S60UD) Series QHD High Resolution Computer Monitor, 100Hz, HDR10, USB-C, Built-In LAN Port, Daisy Chain Support, Easy Setup, Height Adjustable Stand, LS27D606UANXGO, 2024”
Your email address will not be published. Required fields are marked *